Chodzieski Klub Gospodarczy

Blog

Latest News
23 TARGI! 9 czerwca 2018

23 TARGI! 9 czerwca 2018

W związku ze zbliżającymi się Targami Chodzieskiego Klubu Gospodarczego – ”PROMOCJE 2018” – Stowarzyszenie Chodzieski Klub Gospodarczy informuje, że tegoroczna dwudziesta trzecia już edycja odbędzie się 9 czerwca 2018 roku na terenach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Chodzieży przy ul. Staszica 12 .
Tegoroczne targi odbywać się będą pod hasłem : ” Przedsiębiorczość i Edukacja”.

Udział w targach gospodarczych to przede wszystkim możliwość dotarcia do nowych klientów i zaprezentowania swoich produktów. Od lat celem imprezy jest wspieranie małych i średnich przedsiębiorstw poprzez wymianę doświadczeń, ułatwianie dostępu potencjalnych klientów, promowanie innowacyjności. Corocznie wystawia się ok. 50-80 firm z sektora: handlowego, produkcyjnego, usługowego, instytucji, banków, stowarzyszeń w przygotowanych przez CHKG pawilonach wystawowych. Duża, otwarta powierzchnia terenu targowego jest zlokalizowana w atrakcyjnym punkcie miasta, tj. na terenach rekreacyjnych przy jeziorze Miejskim w Chodzieży, co pozwala przyciągnąć nie tylko potencjalnych kontrahentów, ale również mieszkańców regionu, którzy corocznie w liczbie około kilkunastu tysięcy zwiedzają tereny targowe. Ponadto podczas TG jest wiele atrakcji, które przyciągają zwiedzających m.in. różne pokazy, nagrody, imprezy towarzyszące. Wśród  nich jest ”Organizacja ogólnodostępnego, plenerowego wydarzenia na terenie Miasta Chodzieży, promującego historię, tradycję i dzień dzisiejszy chodzieskiej przedsiębiorczości”, współfinansowanego z Gminy Miejskiej w Chodzieży.
Dla wystawców jest to też możliwość wzięcia udziału w konkursach na najlepszy produkt lub usługą, a także na najlepszą promocję. 

W tym roku organizujemy konkurs targowy z nagrodami. Zbiórka pieniędzy z kuponów przeznaczona zostanie na leczenie Oskara – podopiecznego Fundacji Ukryte Marzenia. Zasady uczestnictwa w konkursie targowym:1. Etapy
I etap – nabycie cegiełki w namiocie targowym Fundacji Ukryte Marzenia w dniu 09.06.2018 roku od godziny 10:00 do godziny 16:55
II etap – wytypowanie numerów cegiełek przez rzut lotkami do tarczy. Następuje dwukrotne wyczytanie numeru, który zakwalifikowano do gry. W przypadku niepojawienia się uczestnika – wytypowany (za pomocą rzutu lotek) zostaje nowy numer.
III etap – wzięcie udziału zakwalifikowanych uczestników w grze o każdej pełnej godzinie tj. 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00 – zasady: uczestnicy, którzy zostaną uprawnieni do gry w danej godzinie ustawiają się pod sceną w miejscu gdzie znajduję się tarcza. Uczestnicy po kolei rzucają lotkami do tarczy. Uczestnik, który zdobędzie najwięcej punktów zostaje zwycięzcą konkursu i jako pierwszy wybiera nagrodę z puli przeznaczonych na tą godzinę. Następnie nagrody wybierają osoby w kolejności od największej uzyskanej liczby punktów do najmniejszej. W przypadku gdy dwie lub więcej osób uzyska tą samą liczbę punktów – następuje dogrywka między tymi uczestnikami. 
IV etap – wzięcie udziału w grze głównej o godzinie 17:00 wszystkich Uczestników konkursu.  Wyłonionych zostanie 5 osób. Nagrodę główną – skuter – zdobywa uczestnik, który zdobędzie największą liczbę punktów w grze rzucania lotką. Każdy z uczestników będzie rzucał 3 razy. O wygranej decyduje największa suma uzyskanych punktów. W przypadku gdy dwie lub więcej osób uzyska tą samą najwyższą liczbę punktów – następuje dogrywka między tymi uczestnikami. Szczegołowy regulamin do pobrania poniżej:
Regulamin – pobierz!


 Wśród przyciągających uwagę i wywołujących wiele emocji wydarzeń jest też Turniej Firm. Przedstawiciele firm wezmą udział w rozgrywkach Bubble Soccer, które odbywać będą się na boisku Orlik od godz.11.00.

Mapka tegorocznych wystawców:  POBIERZ
Zastrzegamy sobie prawo do możliwości wprowadzenia zmian w rozstawieniu wystawców.

Wiadomości Związane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *